sobota, 20 lipca 2013

Trochę prasy nikomu jeszcze nie zaszkodziło ; p

W dobie Internetu i cyfryzacji, wlepieni w coraz mniejsze ekraniki, czytamy coraz mniej książek i prasy na rzecz krótkich artykulików w portalach internetowych pisanych przez studentów analfabetów i oglądania po raz setny tego samego odcinka Pamiętników z wakacji. Taki brutalny początek notki. Niestety prawdziwy, nad czym bardzo ubolewam, naprawdę boję się co będzie z nami w niedalekiej przyszłości. Ale o tym dowiemy się później, teraz czas na mani, które zainspirowało mnie do napisania powyższych słów, czyli paznokcie gazetowe.Sposób znany pewnie każdemu, żadna Ameryka, ani Australia. Ja po raz pierwszy go użyłam, bowiem wcześniej jakoś nie chciało mi się nic odbić na paznokciu.
 

Jako lakier bazowy użyłam Golden Rose Paris nr 05. Kupiłam go z myślą, że będzie to zwykły biały kolor, jednak okazało się, że jest to takie mleko idealne do frencha czy właśnie jako baza na jakieś malunki.

 

Użyłam dwóch warstw. Schły przyzwoicie. Lakier bardzo ładnie się błyszczy jak widać na zdjęciach. Za to trwałość niezbyt powala na kolana, bo na trzeci dzień lakier już zaczął odpadać z paznokci.

 


W głowie mam już całą mase wzorków, które mogłabym odbić za pomocą tej metody ^^ Trzymajcie kciuki żeby się udało ;p

Na koniec przypominam o rozdaniu :P Coś nie chce się nikomu wysilać i się zgłaszać, ale cóż, właśnie o to mi chodziło gdy pisałam początek tej notki.

 

7 komentarzy:

 1. rewelacyjnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne :)

  http://for-a-beauty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się ten efekt, bo nie jest zbyt agresywny :D
  Tak .. Subtelnie :D Kiedyś sama robiłam sobie często taki wzorek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny efekt! Mi niestety nigdy nie wychodzi... Nie wiem co robię źle ;c

  OdpowiedzUsuń
 5. coś dla moli książkowych :D czyli dla mnie

  OdpowiedzUsuń