poniedziałek, 21 listopada 2016

Hybrydy - uczę się ->recenzje

Witajcie,
Kilka lat temu kupiłyśmy z mamą i siostrą lampę, ponieważ po skończeniu szkoły kosmetycznej dziewczyny stwierdziły, że będą moimi modelkami. 
Ostatnio wkręciłam się w robienie paznokci, dopiero się uczę. Bardzo dużo inwestuje w lakiery 
i gadżety do paznokci. Używam głównie Shellaca, Semilaca i Neonail. Postanowiłam więc opowiedzieć co nieco o tych lakierach.SHELLAC
Drogie, mało kolorów, ściąga się je mega szybko ale są warte ceny! Zwykle wystarczają 2 warstwy więc mimo dużych cen są dość oszczędne i bardzo wytrzymałe. Warto mimo opisu zmatowić płytkę, wtedy trzymają się lepiej.
Cena około 75-89 zł za lakier 7,3ml


SEMILAC
Bardzo rozreklamowana firma z baaaardzo dużym zasobem kolorów, baz i różnego rodzaju topów. Lakiery trzymają się nawet do 3 tygodni jeśli dobrze zmatowimy płytkę, jedyny duży minus to ściąganie acetonem. Zdejmowałam acetonem wiele rodzajów hybryd i te ściągają się najgorzej. Ratunkiem jest frezarka, której niestety jeszcze się nie dorobiłam xD Mimo wszystko cena za 7ml jest najkorzystniejsza ! Dlatego też są one baardzo popularne i lubiane. Ja również lubię nimi malować, ale nie znoszę ich ściągać.
Cena około 29 zł za lakier 7ml


NEONAIL
Ładne kolory, zdejmują się w miarę ok, choć zależy od lakieru, moim zdaniem też dość długo.
Trzymają się do 2-3 tygodni, ogólnie bardzo ładne kolory, ale zwykle potrzeba 3 cienkich warstw.
Moim zdaniem za taką cenę to jedne z najlepszych hybryd.
Cena około 28-35zł za lakier 6ml i 39zł za 15ml


Jeśli chodzi o mnie lakiery spokojnie trzymają mi się czasem i nawet ponad 2 tygodnie, mogę je polecać, jednak jeśli chodzi o hybrydę Semilac, niestety uczula... Myślę o zakupie INGIGO, jestem ich baaardzo ciekawa! Jakie są Wasze opinie ? Jaką markę najbardziej polecacie ?


Jak ja to robię?
 Hybrydę przed zdjęciem spiłowuje po wierzchu, na paznokieć kładę mocno polany acetonem wacik po czym owijam sreberkiem i zapinam klipsy. Trzymam około 15-20 min i odpycham drewnianym lub metalowym kopytkiem, jeśli nie chce nadal odejść trzymam kolejne 5-10 minut po czym powtarzam czynność lub spiłowuje ;)

A jakie są Wasze opinie oraz ulubione lakiery?

10 komentarzy:

 1. dla mnie semilac jest najlepszy, używam go już od ponad roku <3 piłuję delikatnie top, wkładam do folii z acetonem i po 10 minutkach bez problemu je ściągam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja używałam semilaca kilka lat, wszystkie te same produkty i nagle siostrę uczulił... Chociaż ona jest po ciąży a wtedy buzują hormony ;)
   A co do ściągania robię tak samo ;)

   Usuń
 2. Witam, podczas ściągania hybryd warto włożyć rękawiczki, ciepło ułatwia rozpuszczanie się lakieru. Wszystkie nasze produkty posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa, pojawienie się niepożądanych reakcji jest zależne od wielu czynników, także indywidualnych skłonności do alergii.
  W razie pytań chętnie pomogę
  Online Ekspert marki Semilac

  OdpowiedzUsuń