wtorek, 18 marca 2014

Idelny na łupież!

Od dawna zabieram się do napisania posta.
Posta o... niezwykłych kosmetykach na zwykłe problemy... 
"Lefrosch to ściśle współpracujące ze sobą zespoły dermatologów, farmakologów, techników produkcji [...]"
  Co to znaczy w praktyce?
Że to dermokosmetyki, które są przebadane dermatologicznie.

Pewnego dnia przyszła do mnie paczuszka.
 Jak już wcześniej wspominałam w ramach współpracy otrzymałam 5 produktów.
2 pudełka: SQUAMAX - emulsja
po jednej w nowej i starej szacie graficznej
(dziś zajmę się tylko nimi)


Gdy otworzyłam ją stała przy mnie mama. Zobaczyła 5 produktów i z lekką zazdrością w oczach zapytała czy dam jej jakiś produkt. Chciałam zrobić jej niespodziankę więc powiedziałam, że może wybrać sobie. Jednak nie wiedząc co to, kazała sobie opowiedzieć. Powiedziałam tylko, że to 2 szampony i emulsje do ciała. Nie świadoma mojego eksperymentu wybrała produkty w wersji po lewej stronie (na zdjęciu powyżej). Szampon i emulsje w nowej szacie graficznej. Nieco zdziwiło mnie to i zapytałam czemu wybiera te a nie wie nic o nich. Odpowiedziała, że podobają jej się wizualnie. Byłam zdziwiona, że eksperyment wyszedł pozytywnie dla firmy więc zapytałam dlaczego tak uważa. Odpowiedz mnie baaardzo zdziwiła więc zacytuję "Te po lewej mają ładne delikatne napisy, te po prawej są za duże i wyglądają jak zwykłe leki, nie lubię takich produktów. Te mają ładne delikatne napisy, za razem wyraźne a mimo to wyglądają jak drogie i dobre produkty z apteki".
Zszokowana i rozbawiona odpowiedziałam, że to są dobre produkty z apteki! hehe
Potem wytłumaczyłam jej jak stosować produkty i obiecałam, że jeśli sprawdzi się szampon dostanie również i drugi. Była bardzo ucieszona faktem, że to zestaw na jej problem z łupieżem.W skrócie xD Dostałam szampon dla mamy, która przez złą jakość naszej wody od lat walczy z łupieżem. Obawiałam się, że może się nie sprawdzić i moja recenzja będzie polegała na niedomówieniach itp. 
Chce zawsze pisać jak jest na prawdę!
Bardzo bałam się również tego, że dostaje produkt który nie testuje na sobie a muszę rzetelnie zrecenzować...

 Jednak mama już po pierwszym użyciu wpadła do mnie zachwycona dziękując mi za niego. 
Jak twierdzi wypróbowała mnóstwo wcierek, szamponów i innych tego typu rzeczy i nic nie pomogło, a jeśli dawało jakiś efekt to włosy po tych produktach przeciwłupieżowych przetłuszczały się szybko, przesuszały się lub nie układały się. Jednak tym razem mama zaobserwowała, już po pierwszym użyciu mniejszy łupież, świetnie układające się włosy oraz to, że są niezwykle przyjemne w dotyku i miękkie.
Wreszcie widziałam, że jest wreszcie zadowolona z wyglądu swoich włosów! 
Szampon stosuje od około 3 tygodni i teraz odnoszę wrażenie, że problem z włosami znikł całkowicie, bo dawniej słyszałam ciągłe narzekanie i widziałam jak co kilka dni smaruje czymś głowę lub wciera, a odkąd stosuje CAPITIS DUO  nie widzę już takich rzeczy oraz nie słyszę nic na temat włosów ;)

Na ich stronie lub etykiecie możemy poznać sposób zastosowania o którym nie będę już pisać. CAPITIS DUO to dość mały szampon, który z łatwością zmieści się do kosmetyczki i weźmiesz go ze sobą nawet na wyjazd - tylko 110 ml a starcza nawet na kilka miesięcy! Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Co zrobić żeby szampon był tak skuteczny?
Przed zastosowaniem skonsultowałam się na facebooku z Panem prowadzącym stronę. Poradził mi by wcześniej przed szamponem zastosować emulsję SQUAMAX
Jak ? 
"Sq emulsję zalecamy zastosować 2-3 dni pod rząd przed zastosowaniem szamponu a następnie włączyć leczenie szamponem zgodnie z zaleceniami z ulotki."

Moim zdaniem skrócone logo i mniejsze napisy na opakowaniach wyglądają zachęcająco, produkty wcześniej wyglądały zbyt prosto, a teraz dzięki niewielkim zmianom wyglądają ładnie. Nie da się ukryć, że ludzie lubią ładne rzeczy. W szczególności kobiety ;p  Dlatego nawet maszynki do golenia dla kobiet często są w krzykliwych i ładnych kolorach, popularnych wśród kobiet- np. różowych.
Co ważne nazwę na opakowaniu zastąpiono logo i skrótem LFS !
A Wam co podoba się w zmianie wyglądu opakowania, a co nie ?
Czy to zmiana na lepsze? Miałyście może jakieś produkty tej firmy?
Tu kliknij a zobaczysz co jeszcze proponują ;)PS. Po nagrodę nie zgłosiła się AKTYWNA MAMA w związku z tym wylosowałyśmy pink lipstick! GRATULUJEMY

5 komentarzy:

 1. ...aleeee wielka-długaśna notka :D ja oczywiście miałam krem-o tym już wiesz :D

  OdpowiedzUsuń
 2. nie słyszałam o tej firmie, ale jeśli mama jest zauroczona tym szamponem, to też chcę wypróbować!

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwszy raz widzę tą firmę;) ale skusiłaś mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tych kosmetyków, pierwszy raz słyszę o tej firmie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja miałam kosmetyki na grzybicę tej firmy :)
  Jestem im bardzo wdzięczna - pomogły mi :)

  OdpowiedzUsuń